HAKKIMIZDA

ANASAYFAHAKKIMIZDA

Bölgesel, sosyal ve ekonomik gelişmeler maden sektörünü ve buna bağlı olarak bir çok sektörü  ve dolayısıyla hammadde üretimini etkilemektedir. Dünya da, maden endüstrisi yükselen bir eğilim göstermekte olup hammaddelerin üretimi de sürekli olarak artmaktadır. Bunun nedeni, sürdürülebilir ürünlere daha fazla talep olmasıdır. Bu eğilime karşı faaliyetini sürdürebilmek için gerek maden sektöründe  gerekse de diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalar yeni teknolojilere adaptasyon ve  işlerindeki operasyonları sürekli olarak en iyi hale getirmeye çalışmaktadırlar. Bu nedenle firmalar verimliliği arttıracak yeni teknolojilere, yeni ekipmanlara, iş yeri sağlığına ve güvenliğine  önem göstererek bütün prosesleri geliştirme çabası içindedirler.

Firmalar satın aldıkları ürünler ve ekipmanlar  ile güvenliği, ergonomiyi ve en yüksek verimliliği elde etme çabası içindedirler. Yaklaşık olarak 35 ülkeye yapmış olduğumuz ihracat ve yurtdışında ki bayiliklerimiz, üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin birçok avantaj sağlayan, yüksek kaliteli, sağlam, verimli ve kompakt  ürünler olduğunun göstergesidir.

Kur Makina; madencilik, inşaat ve doğal kaynak sektörleri için sektöründe lider firmalardan biri olduğu gibi aynı zamanda verimlilik ortağıdır.

Firmamız gelişen teknolojileri takip ederek, en son teknolojiyle yenilikçi sondaj makineleri, tel kesme makinaları, sayalama makinaları, maden çıkarıcı makinalar, kaya kazısı, aydınlatma kuleleri ve diğer aydınlatma ürünleri geliştirip üretir.  Birinci sınıf üretim, hizmet, servis ve sarf malzemeleri tedariki sağlar.

2004 yılından beri mermer sektöründe olan firmamızın sizler ile   birlikte geleceğe yürümesi tek hedefidir.

Uyumdan doğan verimlilik, ilham veren yenilikler ve bizi daha ileriye götüren kararlılıkla geleceğe yol alıyoruz. Girişimci bir zihniyet ve “yenilikçi düşünme” vizyonumuzla otomasyon, dijitalleşme ve elektrifikasyonda daima daha iyisini hedefliyoruz. Yaptığımız her işe güvenlik ve sürdürülebilirliği entegre ederek sektörde değişimi yönlendiriyoruz.

Herkes makina yapabilir, fakat önemli olan nokta bizim gibi iz bırakmaktır.

Teknolojide güvenin sembolü.

 

KUR MAKİNA LTD.ŞTİ.

TurkishEnglishItalianRussianUkrainianArabic